Биоетика хумане сексуалности – потписивање индекса и унос резултата испита

Потписивање индекса за одслушану наставу, као и упис резултата испита из изборног предмета „Биоетика хумане сексуалности” биће организовани у понедељак, 28. јуна 2021. године.
Студенти доносе индекс и попуњену (са обе стране) белу пријаву са холограмом (не мора се доносити лично).
У индексу претходно попунити податке о полагању испита:
„Назив предмета” -⁠⁠ Биоетика хумане сексуалности
„Датум полагања” – за студенте који су положили у Јунском испитном року 25. 6. 2021.
У делу индекса који служи за оверу десетог семестра попунити:
„Назив наставног предмета” -⁠⁠ Биоетика хумане сексуалности
Индексе са попуњеним белим пријавама оставити на обележеном месту, испред огласне табле Катедре хуманистичких наука у понедељак, 28. јуна 2021. од 8:00 до 10:00.
Потписани индекси се преузимају на обележеном за то месту, истог дана од 12:00 до 14:00.
Моле се студенти да се придржавају наведених упутстава, као и прописаних епидемиолошких мера.